Yaşam

Çocuklara Özel ‘Kartonpiyer Bardak Resim Atölyesi’

 
Çocuklara Özel ‘Kartonpiyer Bardak Resim Atölyesi’

Trump Arka Galeri’de  

 

Trump Alışveriş Merkezi’nin stant alanı olan Trump Arka Galeri, 28 Ekim Cumartesi günü çocuklara özel bir atölyeye ev sahipliği yapacak. Sanatçı Nuray Lükus ile ‘Kağıt Hamuru Bardak Boyama Atölyesi’ ‘Ne katılacak çocuklar; Kağıdın nasıl şekillendirildiğini ve boyandığını öğrenirken kağıt hamurunun büyülü dünyasına adım atacaksınız.  Yaratıcılıklarını geliştirecekler ve aynı zamanda keyifli vakit geçirecekler.

 

Yaratıcı atölye çalışmaları ile çocukları sanatın büyülü dünyasıyla buluşturuyoruz Trump Arka Galerisi, 28 Ekim Cumartesigün  Özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Sanatçı Nuray Lükus, çocuklarla ‘Kağıt Hamuru Bardak Boyama Atölyesi’ gerçekleşmesini sağlayacak. Atölyedeki çocuklar; Kağıt hamurunun sihirli dünyasına adım atacak,   Kağıdın dönüşümünü gözlemleyecekler. Kağıdın nasıl hamur haline getirildiğini, şekillendirildiğini ve boyandığını öğrenerek kağıdın ‘ileri dönüştürülmüş’ hallerini keşfedecekler.

Atölye kapsamında önceden hazırlanmış kurutulmuş kapları geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak istedikleri formda renklendirecek çocuklar, yaratıcılıklarını geliştirecek ve aynı zamanda keyifli vakit geçirecekler.

Atölye 28 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’da başlayacaktır. Atölyeye katılım ücretsizdir ancak önceden ön kayıt yapılması gerekmektedir.

 

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin:www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbogazliyan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu