Teknoloji

Harry Potter Quidditch Şampiyonlarından Sızan Oyun İçi Görseller ve Detaylar

Harry Potter’ın oyun dünyasına dönüşü harika bir deneyim oldu. Hogwarts Legacy’nin büyük başarısından sonra sıra Harry Potter Quidditch Şampiyonlarına geldi. Merakla beklediğimiz oyundan ciddi sızıntılar geldi.

Şimdilik sabırsızlıkla beklediğimiz Harry Potter Quidditch Champions’tan önemli sızıntılar var.

Kapalı beta testleri devam eden ve şanlı bir azınlığın deneyimlediği oyundan da sızıntılar geldi. Reddit’teki sızıntıların doğruluğunu teyit ederken, görüntüler yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Peki sızan görüntülerde neler var?

Öncelikle karakterimizden süpürgemize kadar pek çok özelleştirme seçeneği mevcut. Ayrıca, oyuncuların sadece Snitch’i kovalayan Arayıcı sınıfı olması gerekmez. Dilerseniz kadrodaki Kaleci ve Forvet gibi rollerden birini de üstlenebilirsiniz.

Ayrıca uçuş mekanikleri de akıcı görünüyor.

Oyunun en temel mekaniği olan uçma kısmı en azından sızıntılardan anladığımız kadarıyla akıcı. Kısacası, Harry Potter Quidditch Şampiyonları için birincilik görüntüleri umut verici.

Peki, Harry Potter Quidditch Şampiyonları ne zaman çıkış yapacak?

Şu anda oyun için açıklanan resmi bir çıkış tarihimiz yok. Bakalım Harry Potter Quidditch Champions’ın çıkmasıyla Hogwarts Legacy’de Quidditch’in yokluğunu unutturan bir yapım olacak mı bakalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu