Haber

Hulusi Akar’dan Büyükkılıç’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Bir dizi ziyaret kapsamında memleketi Kayseri’ye gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu. .

Akar’a ziyarette AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Kurulu Başkanı Hulusi Akar’ı Büyükşehir Belediyesi girişinde çiçeklerle karşılayan Önder Büyükkılıç, Akar ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Lider Büyükkılıç’a misafirperverliği için teşekkür eden Akar, Kayseri’nin daha da gelişmesi için birçok çalışma yaptıklarını ve Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın bu çalışmalara birçok dayanak verdiğini söyledi.

Çalışmaların istişare halinde devam ettiğini belirten Akar, “Günde 3-5 kez kendileriyle görüşüyoruz. Gelişmeler hakkında bilgi alıyoruz. Yaptıklarımız ve çalıştıklarımız hakkında bilgi veriyoruz. Neyse ki her şeyi yakından takip ediyorlar. Bu konuda esasen gereken her şeyi Sayın Bakanımız Özhaseki yapıyor. Milletvekillerimizle birlikte konularla çok yakından ilgileniyoruz. Sayın Valimiz ile görüşmelerin ne olduğunu ve hangi noktalara gelindiğini görmek için bir araya gelip görüştük. Belediye Meclis Başkanımızla görüştük. Değerli il başkanımızla gerekli düzenlemeyi yaptık” dedi.

“BAŞKANIMIZ GERÇEKTEN BİZE BU KONUDA DESTEK VERİYOR”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar, Kayseri’nin daha da gelişmesi için projelerin bir an önce hayata geçmesi için yapılması gerekenleri yapmaya devam ettiklerini vurgulayarak, “ Başlamış projelerimiz var. Onları yakından takip ediyoruz. Sayın belediye başkanımız bu konuda gerçekten bize destek oluyor. Faaliyetlere büyük katkı sağlıyorlar. İlçe başkanlarımız ve ilçe belediyelerimiz ile çok güzel bir işbirliğimiz var. Onların desteği ve çalışmaları son derece önemli.”

Bu projelerin en kısa sürede tamamlanarak Kayseri’nin çok daha yüksek seviyelere ulaşacağını belirten Akar, “Bunun için gece gündüz demeden birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle tüm bu faaliyetlerde başta Sayın Bakanımız Özhaseki olmak üzere tüm bakanlarımıza ve tabii ki Cumhurbaşkanımıza desteği ve himayesi için şükranlarımı sunuyorum. Sağ olun, hazır olun” dedi.

“DAYANIŞMA İÇİNDE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Büyükkılıç ziyarette yaptığı konuşmada, “Belediyemizi ziyaret etmeleri ve nezaket göstermeleri bizi mutlu etti. Onların da vurguladığı gibi, başta Bakanımız Özhaseki olmak üzere tüm bakanlarımız, milletvekillerimiz ve teşkilatımızla birlikte, şehrimizle dayanışma içinde, daha rahat ve beklenti içinde hizmet vermek için çalışıyoruz. Bizi seven ve güvenen hemşehrilerimize layık olmaya çalışıyoruz. “Hoş geldiniz, onur duydunuz” dedi.

Büyükkılıç Akar’ı Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kentte yapılan değerli çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu