Yaşam

Kasım ve Aralık Aylarında Zorlu PSM Touché Stand Up’ın Merkezine Dönüşüyor

Zorlu PSM’yi caz ve stand-up’ın merkezine dönüştürüp, izleyicilerine sıra dışı içerikler sunan touché, yeni dönem etkinliklerinin yer aldığı en eğlenceli Kasım ve Aralık ayları stand up takvimini duyurdu. Psikoloji-psikoterapi klişelerini bahis aldığı bir psikoloji talk show’u olan Bar Psikoloğu, karşısına çıkan tüm kavramların içini dışına çıkaran Özge Özel, nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun ve daha birçok isim Güçlü PSM touché Kasım ve Aralık aylarında izleyicilerle buluşacak.

Keyifli vakit geçirebilecek, unutulmayacak anılar ve espirilerle dolu şovlarla izleyenlerin çok eğleneceği Güçlü PSM touché’de şovlar sürat kesmeden devam edecek.

BAR PSİKOLOĞU “PSİKOGÖSTERİ” // 22 KASIM // touché // 21.00

Gerçek ve teşebbüsçü bir psikoloğun psikoloji-psikoterapi klişelerini husus aldığı bir psikoloji talk show’u, Bar Psikoloğu, touché’de devam ediyor. Birinci perdede sıklıkla sorulan ve merak edilen hususları tiyatral, keyifli ve bar muhabbeti tadında yalın bir lisanla anlatan Bar Psikoloğu, ikinci perdede seyircilerden gelen sorulara bilimsel bulgular aracılığıyla ve kendi süzgecinden geçirdikten sonra yanıtlar vererek interaktif bir muhabbet ortamı sunuyor. 5 yıldır 43 kentte daima bir turne halinde olan Bar Psikoloğu “Madem bize gelmiyorsunuz, ben size gelirim” kanısıyla başlattığı, dünyada birinci defa gerçekleştirilen ve bir toplumsal girişimcilik olarak değerlendirilebilecek bu “psikogösteri” format aracılığıyla, ülkemizde ruh sıhhati ile ilgili yanlış ve eksik bilinenleri anlatarak “önleyici ve koruyucu psikoloji” alanına katkı sunmaya çalışıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺165,00

Genel Satış: ₺198,00

ÖZGE ÖZEL STAND UP // 24 KASIM // touché // 21.00

Karşısına çıkan tüm kavramların içini dışına çıkaran ve bundan 1 gram pişmanlık duymayan Özge Özel, tek kişilik stand-up gösterisiyle 24 Kasım akşamı touché’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺121,00

İSMAİL TÜRKÜSEV STAND UP // 29 KASIM // touché // 21.00

İsmail Türküsev, tüm hassasiyetlere dokunma konusunda çok hassas davrandığı tek kişilik gösterisiyle 29 Kasım akşamı touché’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺143,00

CANER OMUR STAND UP // 6 ARALIK // touché // 21.00

Caner Omur müzikal güldürü ile marine ettiği beyin yakarken güldürdüğü gösterisi ile, 6 Aralık tarihinde touché’de

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺143,00

ALİ CONGUN STAND UP // 8 ARALIK // touché // 21.00

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “çevreden merkeze” isimli insani ilgilere ve ömrün çelişkilerine değindiği asabi tonlu tek kişilik gösterisi ile 8 Aralık’ ta Güçlü PSM touché’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺143,00

ENGİN TÜRKOĞLU STAND UP // 13 ARALIK // touché // 21.00

Ankaralı komedyen Engin Türkoğlu; yetiştiği ortamdaki absürt karakterleri, ikili bağlarda yaşadığı sıkıntıları ve başından geçen birbirinden saçma kıssalarını anlattığı tek kişilik gösterisi ile 13 Aralık tarihinde touché’de!

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺143,00

ÖZGE ÖZEL STAND UP // 20 ARALIK // touché // 21.00

Karşısına çıkan tüm kavramların içini dışına çıkaran ve bundan 1 gram pişmanlık duymayan Özge Özel, tek kişilik stand-up gösterisiyle 20 Aralık akşamı touché’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺121,00

BAR PSİKOLOĞU ‘’PSİKOGÖSTERİ’’ STAND UP // 27 ARALIK // touché // 21.00

Gerçek ve teşebbüsçü bir psikoloğun psikoloji-psikoterapi klişelerini mevzu aldığı bir psikoloji talk show’u, Bar Psikoloğu, touché’de devam ediyor. Birinci perdede sıklıkla sorulan ve merak edilen hususları tiyatral, keyifli ve bar muhabbeti tadında yalın bir lisanla anlatan Bar Psikoloğu, ikinci perdede seyircilerden gelen sorulara bilimsel bulgular aracılığıyla ve kendi süzgecinden geçirdikten sonra karşılıklar vererek interaktif bir muhabbet ortamı sunuyor. 5 yıldır 43 kentte daima bir turne halinde olan Bar Psikoloğu “Madem bize gelmiyorsunuz, ben size gelirim” niyetiyle başlattığı, dünyada birinci sefer gerçekleştirilen ve bir toplumsal girişimcilik olarak değerlendirilebilecek bu “psikogösteri” format aracılığıyla, ülkemizde ruh sıhhati ile ilgili yanlış ve eksik bilinenleri anlatarak “önleyici ve koruyucu psikoloji” alanına katkı sunmaya çalışıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺165,00

Genel Satış: ₺198,00

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu