Haber

Konya’da depremzede çocukların doğum günü kutlanıyor

KOMEK Ereğli Şubesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Ereğli’ye gelen ve doğum günleri geride kalan depremzedeler için doğum günü kutlaması düzenledi.

Ereğli KYK Kız Öğrenci Yurdu bahçesinde düzenlenen doğum günü etkinliğinde çocuklar yüz boyama, kaligrafi, akıl ve zeka oyunları, fotoğrafçılık, ip atlama, taş boyama, el baskısı, ip çekme gibi etkinliklerle eğlenirken, çocuklara eşlik ettiler. bir maskot ve bir palyaço. .

Eğlenceli anların ardından doğum günü olan çocukların doğum günleri Ereğli KOMEK Şubesi tarafından hazırlanan pasta ve pastalarla kutlandı.

KOMEK Ereğli Şube Müdürü Murat Candan, depremlerin ardından devletin ve milletin el ele vererek yaraları sarmaya çalıştığını belirterek, “KOMEK Ereğli Şubesi olarak depremin ilk anından bu yana var gücümüzle mücadele ettik ve devam ediyoruz. Bu kapsamda Ereğli’ye gelip yerleşen ailelerimize kurum olarak yardımcı olmaya çalıştık.Şimdi de çocuklarımız hem eğlensinler hem de acılarından uzaklaşsınlar diye doğum günü etkinliği düzenledik. . Emeği geçen tüm hocalarımıza ve personelimize teşekkür ediyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu