Yaşam

Menderes’te ”İngilizce Konuşuyor Musunuz” Saati

Menderes Belediyesi tarafından başlatılacak ücretsiz İngilizce kursu için kayıtlar başladı. Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, öğrencileri kurstan yararlanmaya davet etti.

Menderes Belediyesi’nin Menderes İlçe Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenleyeceği İngilizce kursu için kayıt dönemi başladı. Ücretsiz kurstan yararlanmak isteyenler belediyeye başvurarak kayıt yaptırabilir.

Başvurular şahsen yapılmalıdır

10-12 yaş arası öğrencilere yönelik düzenlenecek kurs için başvurular Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak. Vatandaşlar, şahsen yapılacak başvurular hakkında detaylı bilgiye, öğrenci ve velinin kimlik fotokopisi ile 0232 700 00 00 numaralı telefonu arayarak ulaşabilecek.

Sosyal belediyecilik

Eğitime önem verdiklerini belirten Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “Bizim için eğitim her şeyden önce gelir. Menderes’e hizmetlerimizi sunarken bu anlayışla hareket ediyoruz. Sosyal belediyeciliğin en uygun örneklerini sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizde öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda İngilizce kursumuza kayıtlar alınmaya başlanmıştır. Kursumuz kayıt sonunda oluşacak sınıflara göre kısa sürede başlayacaktır. Öğrencilerimiz velileri ile birlikte belediyemize gelerek ücretsiz kursumuza kayıt yaptırabilirler” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu