Haber

MHP Bursa Seçim İletişim Merkezi açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), tarihi 14 Mayıs seçimleri için Bursa’da yürüttüğü faaliyetler kapsamında Osmangazi’de Seçim İrtibat Merkezi’ni (SİM) hizmete açtı.

MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili ve 28. Dönem MHP Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman açılış konuşmasında, “Bursa’ya ve Türkiye’ye destan yazacağız” dedi.

MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili ve 28. Dönem MHP Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman, İl Başkanı Cihangir Kalkancı, 28. Dönem MHP Bursa milletvekili adayları, MHP il ve ilçe milletvekilleri ilçe teşkilatları, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan MHP Genel Sekreteri ve Bursa 1. Bölge Adayı İsmet Büyükataman, seçim öncesi MHP’ye yönelik bir algı operasyonu oluşturulduğuna dikkat çekerek, “Aslında hepimiz biliyoruz ki yaşadığımız siyaset mühendisliği örneklerini yaşıyoruz. Hemen her seçim arifesinde birlikte şahit oluyoruz MHP’ye karşı siyaset mühendisliği yapılıyor MHP barajı geçmesin bitsin diye temennilerde bulunuyorlar Boş yere böyle olduğunu hiç birimiz düşünmüyoruz biliyoruz ve inanıyoruz bu hareketin onurlu mensupları olarak, bu misyonu taşıdığımız sürece ülkemizin geleceği adına bu argümanları taşıyacağımızı, bilin ve emin olun ki, bizlerle uğraşmaya devam edecekler. Genel Önderimizin de belirttiği gibi uğraşmaktan vazgeçtiğimiz gün bilin ve emin olun ki bu hareket misyonunu tamamlamıştır.Herkes üzerine düşeni yapacaktır.Bunu yapmaya devam edeceğiz.Seçim döneminde olduğu gibi yine yazacağız. Bu seçim sonucunda Bursa ve Türkiye’de bir destan. Duysunlar, bilsinler, hazır olsunlar. Bu hareketin mensupları Allah’ın izniyle bilecekler ki, 14 Mayıs akşamı dün olduğu gibi siyaset mühendisliğinin örnekleri de üzerinizde olacak. Bu hareketin Bursa’daki onurlu mensuplarının bu kez şeytanın bacağını kıracağına yürekten inanıyorum. Allah’ın izniyle bu seçimlerde 54 yıllık onurumuza yakışır bir sonuç alacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu