Teknoloji

PlayStation Oyunu Gran Turismo 7 PC Platformuna Gelebilir

 
Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Mart ayında Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolları için yayınlanan yarış oyunu Gran Turismo 7, PC platformuna gelebilir. Gran Turismo serisinin önderi pozisyonunda bulunan Kazunori Yamauchi, PC portu üzerinde düşündüklerini ve bu noktada araştırma yaptıklarını doğruladı.
 
Konsol oyunları PC’ye gelmeye devam ediyor
 
 
 
Geldiğimiz noktada daha önce sadece PlayStation konsollarına çıkış yapmış olan birçok oyun PC platformunda yayınlandı. Şimdi ise yarış serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7 için bu türlü bir durumun ortada olduğu bildiriliyor.
 
Yamauchi’ye GTPlanet tarafından Gran Turismo 7 oyunu için bir PC portunun düşünülüp düşünülmediği soruldu. Bu soru karşısında Yamauchi, “Evet, bu konuyu düşünüyoruz ve araştırmalar yapıyoruz” yanıtını verdi. Polyphony CEO’su ise GT7’yi PC’ye getirme olayının kolay bir süreç olmayacağını tez etti. 
 
Sony Interactive Entertainment tarafından PC platformunda yayınlanan oyunlar ortasında Sackboy, Uncharted : The Legacy of Thieves Collection, Spider-Man, Spider-Man: Miles Morales ve daha fazlası yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu