Teknoloji

Vampire The Masquerade: Bloodhunt Yolun Sonuna Geliyor

Başarısız Battle Royale oyunlarının ortasında Vampir Maskeli Balo: Bloodhunt de eklenir. Sharkmob, piyasaya sürüldükten bir yıl sonra oyunu geliştirmeyi durdurur. Peki bu kararın arkasındaki mantık nedir? Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Dereceli Sistem Fortnite’a Geliyor


Sharkmob tarafından geliştirilen ve yayınlanan Vampire The Masquerade: Bloodhunt, Nisan 2022’de PC ve PlayStation 5 için piyasaya çıktı. Ücretsiz Battle Royale oyununun hikayesi World of Darkness dünyasında geçiyor.

Bir ihanetin ardından Entity adlı bir grupta bir amacı olan vampirlerin arasında büyük bir savaş çıkar. Bu noktada amacımız öncelikle oynanış tarzımıza uygun klanı seçip sonrasında doğaüstü güçlerimizi, silahlarımızı ve zekamızı kullanarak geceye hakim olmak ve şovu yeniden canlandırmak.

Vampire The Masquerade: Bloodhunt İçin Yeni İçerik Yok

Bu arada içerik olarak çokça desteklenen oyun maalesef uzun sürmedi ve kendilerine yetecek oyuncuya ulaşamadıkları için Sharkmob tarafından fişinin çekilmesine karar verildi. Başka bir deyişle, şimdi içerik ekleri görmeyecekVe 26 Eylül 2023tarihte Oyun içi satın alma seçenekleri de kapatılacak. . Bundan önce, oyun içi jetonların kazanılmasını kolaylaştıracaklardı. Bu durumda, oyuncular kozmetiklerin kilidini açmaya devam edebilecekler.

Geliştirici tarafından yapılan açıklamada, oyuncular oynamaya devam ettiği sürece sunucuların açık kalacağı belirtildi. Ancak bu duyurunun ardından aktif oyuncu sayısının daha ne kadar önemli bir seviyede kalacağı merak konusu. Söylentilere göre oyuncular için oyun içi oylama sistemi kullanılacak. Amaç, hem düzenli olarak yeni şeylerin kilidini açmak hem de oyunu olabildiğince taze tutmaktı. Son güncelleme yayınlanmadan önce bu sistemin nasıl çalışacağına dair detaylı bir açıklama yapılacak.

savurajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu