Haber

Feyza Altun, daha önce birlikte yayın yaptığı Ali Can Yıldız’ın 2. sayfa yorumunu sert bir şekilde eleştirdi.

Bugün Sayfa 2’ye konuk olarak katılan Feyza Altun, daha önce birlikte yayın yaptığı Ali Can Yıldız’ın programla ilgili yaptığı yoruma sert tepki gösterdi… Detaylar ?

Avukat Feyza Altun, Dilan ve Engin Polat çiftinin lüks paylaşımlarının dikkat çekmeye başlamasından bu yana çifti yakından takip ediyor ve soruşturmalarını tüm detaylarıyla takip ediyor.

Engin ve Dilan Polat’ın tutuklanarak cezaevine konmasının ardından sadece Polat çiftini değil diğer sosyal medya fenomenlerini de tartışan Feyza Altun, ne söyleyeceği, ne yapacağı konusunda son zamanların en merak edilen isimlerinden biri oldu.

Sosyal medyada yaptığı çarpıcı paylaşımlarla güncel gelişmelerden haberdar olmak isteyen herkesin mutlaka göz attığı Feyza Altun, daha önce katıldığı 2. Sayfa programına bugün yeniden katıldı.

Hem Tayyargiller hem de Polatlar hakkındaki araştırmalarını özetleyen Feyza Altun’un ilk duruşmaya Dilan ve Engin Polat’ın çıkma ihtimalinin bulunduğunu söylemesi sosyal medyada tepki çekti.

Gelen tepkiler üzerine bir paylaşım yapan Altun, “Ne demek istiyorsunuz, bir daha gün ışığına çıkmayacaklar, bir daha kamuoyuna çıkmayacaklar? Hukuken doğru değil. Soruşturma genişletilirse ve başka bir şey yapılırsa” dedi. suçlar tespit edilirse durum tamamen farklı olacaktır.”

Altun’un katıldığı 2. Sayfa programına tepki, daha önce X kanalındaki sohbet odalarında birlikte yayın yaptığı Ali Can Yıldız’dan geldi.

Avukat Feyza Altun’a karşı çelişkili bir yaklaşım, kamuoyuna ise farklı bir tavır sergilediğini savunan Ali Can Yıldız, “Bu nasıl bir kalitesizlik? Size ne oluyor?” Feyza Altun’un katıldığı programdan bir görüntü paylaştı.

Ali Can Yıldız’ın bu paylaşımını gören Feyza Altun’dan yanıt gelmedi. Altun, Yıldız’a saldırarak 2. Sayfa programını adeta koruma altına aldı…

Feyza Altun, “Katıldığım programa kalitesiz diyemezsin” diyerek Ali Can Yıldız’ı azarladı ve “Ne yapıyorsun? Burada yayın yapıyorsun, gazeteci mi oldun Ali Can?” söz konusu. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu