Ekonomi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ısıtma cihazlarının bakım ve onarımını tamamladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Büyükşehir Belediyesi’nin merkez ve ilçelerdeki tesislerinde 550 noktada bulunan 1870 ısıtma cihazının bakım ve onarımını gerçekleştirerek kışa hazır hale getirdi.

Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla Büyükşehir Belediyesi, İşletmeler ve İştirakler Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını yürüten Başkan Dr. Teknik Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez ve ilçeler dahil olmak üzere kış sezonunda da çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Teknik Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez ve ilçelerde bakım onarım çalışmalarını özverili bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda kış aylarının gelmesiyle birlikte Büyükşehir Belediyesi grupları, Büyükşehir Belediyesi’nin merkez ve ilçelerdeki tesislerinde 550 noktada bulunan 1870 ısıtma cihazının bakım ve onarımını gerçekleştirdi. Isıtma cihazlarında bakım ve onarım çalışmaları hem tesisleri kışa hazırlıyor hem de vatandaş ve personelin uygun şartlarda tesislerde bulunmasına olanak sağlıyor.

Ekipler, Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik, aydınlatma, ısıtma ve demirbaşların bakım ve onarımını sağlayarak, hizmetlerini en kısa sürede tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunmaya devam edecek. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu