Haber

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek ve Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Şimşek yaptığı açıklamada, Türk basınının ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışı içinde tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı ve sesi olma ve halkın haber alma hakkına katkı sağlama görevini başarıyla yerine getirdiğini ifade etti.

Günümüzün hızla gelişen teknolojisinde yeni bağlantı araçları arttıkça toplumu gerçek anlamda bilgilendirme ihtiyacının daha da değer kazandığına dikkat çeken Şimşek, “Bu nedenle yazılı ve görsel kitle iletişim araçlarının toplumu tarafsız bir şekilde aydınlatmadaki önemi her geçen gün artıyor.” sözünü kullandı.

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlayan Şimşek, şunları söyledi:

“Türk basınında sansürün kaldırılmasının 115. yıl dönümünde, Sivas’ımızda faaliyet gösteren gazete, radyo, televizyon ve ajans temsilcilerinden oluşan başta basınımızın değerli mensupları olmak üzere, mesai saati anlayışından ödün vermeden ve basının mesleki unsurlarından taviz vermeden görevini yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Bu arada Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı mesajıyla kutladı.

reyhanlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu