Yaşam

Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses’in oğlu bir operasyon daha geçirecek

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri geçtiğimiz aylarda dünyaya geldi. İkizlerden birinin adı İbrahim Ayel diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.

Bebeklerden İbrahim Ayel’in kalbinde sorun olduğu ve operasyon geçirdiği ortaya çıktı. Tedavi sonrası hastanede gözlem altında tutulan ve birkaç gün önce evine giden Ayel bebek ile ilgili Yasemin Şefkatli, “Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullanmıştı.

‘BU AY SONU OPERASYONU VAR’

Yasemin Şefkatli, İbrahim Ayel’in bir operasyon daha geçireceğini duyurdu. Şefkatli, “Evet dün bu konuyu konuşamadık. Ayel’i dün doktoru çok iyi gördü. Bu ay sonu operasyonu var. Bu bir süreç ve her şey güzel gidecek inşallah ayrıca iyi ki varsınız” dedi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu