Teknoloji

Mayhem Brawler II: Best of Both Worlds, 2025’te Geliyor

Geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuş olan Mayhem Brawler II: Best of Both Worlds, 2025 yılında satışa sunulacak. PC platformunun yanı sıra hem bir önceki nesil hem de mevcut nesil konsollar için geliştirilmekte olan devam oyunu ile ilgili detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: V Rising’in PlayStation 5’e Çıkış Tarihi Açıklandı


Yerli oyun stüdyomuz Hero Concept tarafından geliştirilmiş olan Mayhem Brawler, 2021 yılında satışa sunulmuştu. 90’lı yılların atari salonu ruhunu yansıtan oyun, çizgi-roman tarzı görseller ile karşımıza çıkmıştı. En popüler süper güçlü kolluk kuvveti Stronghold memurları Dolphin, Star ve Trouble, devriye sırasında aldıkları ihbarı değerlendirmeye alıyorlar ve olaylar da böylece başlıyordu. Tercihen tek başımıza veya kooperatif olarak arkadaşlarımızla oynayabildiğimiz Mayhem Brawler, seçimlerin de senaryoya yön verdiği bir oynanış sunuyordu.

Sevilen Oyunun Devamı Geliyor: Mayhem Brawler II: Best of Both Worlds

Hero Concept, Eylül ayı içerisinde devam oyununu PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için duyurmuştu. Mayhem Brawler II: Best of Both Worlds için 2024 yılı hedeflenmiş olsa da, artık 2025 yılını beklemek durumundayız.

90’ların atari ruhunun korunacağı devam oyununda, modern rogue-lite ve rol yapma oyunu mekanikleri de oynanışa dahil olacak. Her birinin kendisine özgü yeteneklerinin olacağı sekiz oynanabilir karakterin ve kırktan fazla farklı düşman türünün bulunacağı Mayhem Brawler II: Best of Both Worlds, yine tek oyunculu veya hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynamamıza olanak tanıyacak. Ayrıca bizleri zengin bir oyun sonu içeriği de bekleyecek.

Hikaye olarak arada yirmi yıllık farkın olduğu iki ayrı zaman periyodunda geçen paralel olaylar işlenecek. Bir tarafta belediye başkanlığı seçimlerini yürüten She Wolf ve diğer tarafta da ünlü Stronghold ajanı Stellar rolünde olacağız. Bizleri bekleyen zorlu macerada, Mayhem City’nin en karanlık sırlarından birini açığa çıkartacağız.

Oynanış tarafında iki farklı zaman çizgisindeki karakterler arasında geçiş yaparak, hem geçmişteki hem de günümüzdeki düşmanlar ile mücadele edeceğiz. Ayrıca oyunun oyun sonu içerikleri ve farklı oynanış deneyimi ile her bir gidişatımız diğerinden farklı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu