Ekonomi

Tempus AI 11,1 Milyon Hissenin İlk Halka Arz Fiyatını Her Biri 37 Dolardan Belirledi

Tempus AI, Inc. (TEM) bugün, her bir hisse için 37,00 $ fiyatla 11.100.000 adet A Sınıfı adi hisse senedinin halka ilk satışı için belirlenen fiyatı açıkladı. A Sınıfı adi hisse senetlerinin tamamı Tempus’un kendisi tarafından arz edilmektedir. Tempus’un bu satıştan elde etmeyi beklediği toplam para miktarının, sigortacıların ücretleri ve Tempus’un sorumlu olduğu satışla ilgili diğer masraflar düşülmeden önce, 410.7 milyon dolar olacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca Tempus, sigortacılara 30 gün süreyle geçerli olmak üzere, sigortacıların ücretleri düşüldükten sonra ilk satış için belirlenen aynı fiyattan A sınıfı adi hisse senetlerinden 1.665.000 adede kadar daha satın alma opsiyonu vermiştir.

Hisselerin 14 Haziran 2024 tarihinde Nasdaq Global Select Market’te “TEM” sembolü altında işlem görmeye başlaması beklenmektedir. Bu tür işlemlere ilişkin tüm standart gerekliliklerin karşılanması koşuluyla, satışın 17 Haziran 2024 tarihinde tamamlanması öngörülmektedir.

Morgan Stanley, J.P. Morgan ve Allen & Company LLC satış sürecinin koordinasyonunu yürütmektedir. BofA Securities ve TD Cowen koordinasyona yardımcı olurken; Stifel, William Blair, Loop Capital Markets ve Needham & Company ek koordinatörler olarak satışı destekliyor.

Bu menkul kıymetlerin satışına izin veren yasal belge 13 Haziran 2024 tarihinde Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (“SEC”) tarafından resmi olarak onaylanmıştır ve SEC’in www.sec.gov adresindeki web sitesinde mevcuttur. Satış, yalnızca yasal belgenin bir parçası olan ayrıntılı bir bilgi kitapçığı aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bu satışa ilişkin bilgi kitapçığının kopyaları, hazır olduklarında, Morgan Stanley & Co. LLC, Prospectus Department, 180 Varick Street, New York, New York 10014 adresinden veya [email protected] e-posta adresinden; JP Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717 adresinden veya [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerinden; ve Allen & Company LLC, Prospectus Department, 711 Fifth Avenue, New York, NY 10022 adresinden veya [email protected] e-posta adresinden talep edilebilir.

Bu basın bülteni, bu menkul kıymetlerin satın alınmasına yönelik bir daveti veya bu menkul kıymetlerin satın alınmasına yönelik bir girişimi temsil etmediği gibi, menkul kıymetler söz konusu eyalet veya bölgenin mali yasaları kapsamında tescil edilmeden veya kalifiye olmadan önce böyle bir davetin veya girişimin yasalara aykırı olacağı herhangi bir eyalet veya bölgede bu menkul kıymetlerin satışı yapılmayacaktır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş ve çevrilmiş ve bir insan editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen Hüküm ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu